Položky aukce autora: Karel Beneš 1932 - 2021

5x litografie K. Beneš, vyd. u příležitosti svých padesátin K. Beneš, ex.: 20/50, signováno v tiráži, volné archy v obálce, velmi dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

podpis B. Hrabal, Kersko, 1971, vyd. Čs. spisovatel, Praha, 1963, clpl. vazba, 152 s., poškozená obálka, jinak dobrý stav

podpis autora, leden, 1988, Paříž, pův. brož, 23s., lehce rozlepeno, dobrý stav

strojopis, verše z let 1969-1971, sešité volné listy, dobrý stav

2017, ProfiSales

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ťuklé desky

1959, Státní nakladatelství krásné literatury hudby a umění

Stav: dobrý, obálka ušpiněná, odřená, ošoupaná, zažloutlá, místy potrhaná, vazba odřená, velmi mírně prohnutá

2010, PLOT