Položky aukce autora: Jiří Bouda 1934 - 2015

soubor sign. bar. lit. Jiří Bouda, nákl. 140 výtisků, Praha, 1996, volné graf. listy v obálce, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. 65/200, na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav

2x pův. dřevoryt J. Šíma (Au temps de Jésus-Christ a Zátiší), Umělecká revue Veraikon, edice grafická, Čeští umělci v Paříži, ročník IX., sešit 5.-6., Praha, 1923, 72s., lehce zašpiněno, dobrý stav

pův. litografie R. Kremlička, značeno v kameni, sborník pro moderní umění, svazek II., jaro, 1921, rediguje K. Čapek, vyd. edice Aventinum, Praha, clpl. převazba, 79s., dobrý stav

2004, Kunsthalle

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ušpiněná

1991, Nakladatelství technické literatury

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno a odřeno

J. Otto

Stav: zachovalý