Položky aukce autora: Ludvík Bradáč 1885 - 1947

vyd. Ludvík Bradáč, Praha, 1919, 2. svazek Grolierovy knihovny, pevná polokožená vazba 180s., dobrý stav

vyd. Ludvík Bradáč, Královské Vinohrady, 1927, 3. svazek Edice 500. ex.: 53/100, pevná pergamenová vazba se zlacenou ořízkou v pouzdře. VIII+151 stran, svrchu předsádek je patrn malý flek od vody, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

sign. mědiryt F. Tichý ve frontispisu, vyd. V. Pour, Praha, 1939, XIII. svazek Pourovy edice, ex.: 68/100, šitý blok v obálce, 58s., dobrý stav

vyd. I. L. Kober, Praha, 1862, Spisy výtečných českých básníků novověkých část třetí, Spisy Karla Hynka Máchy díl první, polokožená vazba, 297s., odřená vazba, dobrý stav

12x sign. graf. list, autoři: Hana Čápová, Josef Dudek, Daniela Havlíčková, Bedřich Housa, James Janíček, Aleš Krejča, Zdeňka Krejčová, Jaroslava Pešicová, Jiří Sozanský, Ctirad Stehlík, Pavel Sukdolák, Karel Vodák, listy opatřeny slepotiskovým razítkem Lyry Pragensis, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1992, ex.: 62/200, volně vložené listy v sametovém přebalu, titulní list mírně zašpiněn, graf. listy v dobré stavu

2013, Práh

Federace židovských obcí v ČR

2001, Petrklíč