1. vydání, vyd. J. Naňka, Praha, 1931?, il. E. H. Shepard, př. Z. Mathesiová, pův. clpl. vazba, 132s., kniha restaurována, nový hřbet, pův. nalepen, desky lehce opotřebeny, na hřbetu stopa po červeném fixu, čb. ilustrace vybarvené (gumovatelné), dobrý stav
ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav
3 články o stachanovcích strojní služby, vyd. Práce, Praha, 1951, pův. sešit s obálkou, 47s., výborný stav