Položky aukce autora: Jaroslav Seifert 1901 - 1986

podpis autora, il. L. Jiřincová, vyd. F. J. Müller, Praha, 1940, pův. clpl. vazba, věnování bez souvislosti, dobrý stav

podpis autora na titl. straně, r. 1978, strojopis, 39s., dobrý stav

přednáška k udělení Nobelovy ceny v prosinci 1984, strojopis, sešit, dobrý stav

podpis autora, r. 1971, strojopis, volné listy, 70s., dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

16,7 x 12,3 cm

faksimile dopisu a básně, vyd. Pražská imaginace, (1987), ve spolupráci s O. Hemerou, nákl. 50 ks., volné listy v obálce, dobrý stav

4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. 65/200, na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav

12x sign. graf. list, autoři: Hana Čápová, Josef Dudek, Daniela Havlíčková, Bedřich Housa, James Janíček, Aleš Krejča, Zdeňka Krejčová, Jaroslava Pešicová, Jiří Sozanský, Ctirad Stehlík, Pavel Sukdolák, Karel Vodák, listy opatřeny slepotiskovým razítkem Lyry Pragensis, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1992, ex.: 62/200, volně vložené listy v sametovém přebalu, titulní list mírně zašpiněn, graf. listy v dobré stavu

1992, Magnet-Press

2000, Masarykův ústav AV ČR

Stav: dobrý - lehce opotřebeno

2000, Protis

Stav: dobrý - uvnitř jako nová, obálka zašpiněná