Položky aukce autora: Vladimír Diviš

 5x perokresba V. Diviš, vyd. Stanislav Neumann, 1929, ex. 2C/300, celkem 360 výtisků, z francouzské poesie XV až XVIII století, pův. brož, ruční papír, 63s., potrhaná průsvitná obálka, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

školní index grafika Břetislava Hanuše z Akademie výtvarných umění v Praze, r. 1948, podepsán B. Hanuš, rektor Otakar Španiel a profesor Vladimír Pukl, dobrý stav

strojopis, podzim 1973, clpl. vazba, 77s., titul na hřbetu, lehce rozlepena vnitřní vazba, dobrý stav

podpis na titl. straně, verše z let 1973 - 1979, strojopis, 44s., dobrý stav

1958, Neumann Verlag

Stav: přebal v krajích lehce opotřebený

1996, Votobia

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ošoupán přebal

Victoria Publishing

Stav: dobrý, vazba ošoupaná, mírně ušpiněná, celkově opotřebená