Položky aukce autora: Kamil Lhoták 1912 - 1990

ilustrace na titulu Kamil Lhoták, k prvému výročí smrti básníka vyd. Marie Vodičková, Olomouc, 1968, na ručním lisu ve 100 exemplářích vytiskl Alois Chvála v březnu 1968, složky volně vložené do obálky, 39s., obálka lehce vyspravena páskou, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

il. V. Preissig, vyd. Literární kroužek, Chicago, r. 1911, druhé doplněné vydání, orig. clpl. převazba se zlacenou ražbou na předních deskách a hřbetu, knihařství Josef Řehořek, 112s., dobrý stav

3x dvoubarevná litografie A. Born, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1999, podpisy tvůrců v tiráži, podpis a věnování na titl. straně, ex.: 7/600, pův. brož, dobrý stav

podpis a věnování autora, r. 1922, vyd. J. Otto, Praha, 1922, il. A. Scheiner, pův. brož, 78s., opotřebený stav, místy opraveno pap. lepenkou, dobře zachováno

2003, Jota

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněná obálka

1969, Národní galerie

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno a odřeno

2011, Flétna

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, pravý horní roh lehce ohnutý