Položky aukce autora: Viera Gergel'ová 1930 - 2004

6x litografie V. Gergel'ová (na obálce, 3x celosrt., 2x v textu), vyd. Mladé léta, Bratislava, 1961, volné listy v obálce, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

vyd. Alois Hynek, Praha, (1906), il. Věnceslav Černý, překl. J. L. Turnovský, pův. nakl. clpl. vazba, 463+452+532, místy drobné zašpinění na vazbách, velmi dobrý stav

vyd. Alois Hynek, Praha, (1907), il. Věnceslav Černý, překl. J. L. Turnovský, krásná pův. clpl. nakl. vazba, 553+532+519s., u prvního svazku odborně restaurovaný hřbet, místy oděrky na vazbě, velmi dobrý stav

vlastnický podpis S. Neumanna na titl straně, vyd. Bordas, 1947, brož, 96s., volný šitý blok, chybí obálka, místy potrháno

2013, Dobrovský s.r.o.

1977, Tommy Löfgren

1975, Pravda