Položky aukce autora: Helena Konstantinová 1946 - *

7x sign. litografie H. Konstantinová, vyd. Aulos, Praha, 1993, ex.: 32/170, pův. pevná vazba, v kart. schránce, 77s., výborný stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

24 x 42

il. V. Preissig, vyd. Literární kroužek, Chicago, r. 1911, druhé doplněné vydání, orig. clpl. převazba se zlacenou ražbou na předních deskách a hřbetu, knihařství Josef Řehořek, 112s., dobrý stav

průvodce města Pozzuoli, přilehlých ostrovů Ischia, Procida, Nisida, Capri, území, vil a měst, která jsou kolem pobřeží jedné i druhé strany Neapole, tzv. Cratero, s popisem města Gaeta, 39 mědirytin, některé rozkládací, vyd. D. A. Parrino, Napoli, 1709, dobová kart. vazba, 257s., lehce opotřebeno, dobrý stav

6x lept v přílohách J. Konůpek, úprava J. Žlebek, tisk Fr. Obzina, 2. sv. knihovny 200, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Arno Sáńka, Brno 1924, pův. brož, 64s., úřední výtisk, ex.: 169/200, vybledlý hřbet, dobrý stav

2000, Police history

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce poškozen přebal

2014, Cpress

1988, Mladá fronta