Položky aukce autora: František Kupka 1871 - 1957

Úvahy
1500,- aukce

4x celostr. dřevoryty z cyklu 'Čtyři příběhy bílé a černé' a 8 menších v textu F. Kupka, vyd. Obelisk, 1969, volné archy v obálce, 29s., přiloženo PF 1969 nakl. Obelisk, podepsaní A. Hartmann, F. Šejna, J. Hamzlová, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

pův. litografie R. Kremlička, značeno v kameni, sborník pro moderní umění, svazek II., jaro, 1921, rediguje K. Čapek, vyd. edice Aventinum, Praha, clpl. převazba, 79s., dobrý stav

podpis autora na titl. straně, vyd. Společnost Josefa Škvoreckého, Praha, 1992, nákl. 1000 výtisků, pův. sešit, 69s., dobrý stav

podpis F. Hrubín, r. 1970, il. J. Trnka, vyd. SNDK, Praha, 1968, pův. clpl. vazba, obálka chybí, 128s., dobrý stav

1948, Československé filmové nakladatelství

Stav: dobrý - obálka ošoupaná - místy potrhaná a odřená - vazba lehce ušpiněná - pachová stopa

2009,

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné

2003, BB/art

Stav: dobrý, mírné opotřebení, pachová stopa