pův. litografie R. Kremlička, značeno v kameni, sborník pro moderní umění, svazek II., jaro, 1921, rediguje K. Čapek, vyd. edice Aventinum, Praha, clpl. převazba, 79s., dobrý stav
podpis autora na titl. straně, vyd. Společnost Josefa Škvoreckého, Praha, 1992, nákl. 1000 výtisků, pův. sešit, 69s., dobrý stav
podpis F. Hrubín, r. 1970, il. J. Trnka, vyd. SNDK, Praha, 1968, pův. clpl. vazba, obálka chybí, 128s., dobrý stav