Položky aukce autora: Jindřich Štyrský 1899 - 1942

2x ilustrace J. Štyrský, vydal Melantrich, Praha 1932, pův. sešit, výborný stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

vyd. Pražská imaginace, svazek 319, 2. vydání, 5.12.1994, nákl. 40 výtisků, sešit, 11s., dobrý stav

12x sign. graf. list, autoři: Hana Čápová, Josef Dudek, Daniela Havlíčková, Bedřich Housa, James Janíček, Aleš Krejča, Zdeňka Krejčová, Jaroslava Pešicová, Jiří Sozanský, Ctirad Stehlík, Pavel Sukdolák, Karel Vodák, listy opatřeny slepotiskovým razítkem Lyry Pragensis, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1992, ex.: 62/200, volně vložené listy v sametovém přebalu, titulní list mírně zašpiněn, graf. listy v dobré stavu

8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav

1968, Kruh

Stav: dobrý, přebal mírně poškoz.

1973, SPN

1998, Slovak academic press