Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Český orloj

Autor: Karel Šiktanc 1928 - 1921

podpis autora na titl. straně, r. vzniku opisu 1974, strojopis, clpl. vazba s raženým titulem na předních deskách, 145s., dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav

3x sign. suchá jehla V. Sychra, vyd. Členové Klubu zaměstnanců Léčebného fondu v.z, Praha, 1940, ruční papír Orbis, ex.: 150/150, pevná kart. vazba, 43s., dobrý stav

R. P. Goffine, Ord. Praemonstratensis Postyla křestianského, katolického Wyvčowánj, aneb krátký Wýklad wssech nedělnjch, a swátečnjch Episstol, a Ewangelijch, spolu s wytaženým z nich Navčenjm Wjry, a Mrawůw, kdežto wssecko, co prawému Křestianu wěděti, a činiti k Spasenj potřebné gest, se wygádřuge, gakož y take(!) wětssý Djl Ceremonyjch, a Swatobyčegůw, gichžto Cýrkew katolická při Posluhowánj welebných Swátostj vžjwá, se wyložený nacházý. Nynj poneyprw, co se wj, z německé Ržeči na česko přeložený od Kněze Jana Chmela. W Praze v Jana Michala Samma, 1786, pozdější clpl. převazba, 937s.,

2003, Portál

Stav: dobrý

2013, Dialog

1964,

Stav: dobrý, obálka opotřebená