Autor: Jan Charles Vondrouš 1884 - 1970
sign. lept J. C. Vondrouš, vyd. Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha, 1940, ex.: 153/200, složky sešité nití a volně vložené do obálky, 20s., dobrý stav
4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. 65/200, na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav
obálka a vstupní kresba Toyen, uspořádali a přeložili Arno Kraus a Jaroslav Podroužek, spolu s Toyen podepsáni v tiráži, vyd. Rudolf Kmoch, Praha, 1941, edice Klub 777 bibliofilů, ex.: 220/777, volné listy v obálce, 62s., obálka opotřebena, potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav
návrh obálky, titul, iniciály, viněty, dekorativní rámce textu a stránkové dekorace doplnění o barevné medailonky A. Mucha, podpis obou autorů v tiráži, vyd. J. Otto, Praha, 1929, ex.: 151/300, pův. clpl. vazba, pův. ob. chybí, 103s., lehce zašpiněna přední vazba, dobrý stav