Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Král

Autor: Karel Mašek 1867 - 1922

podpis a věnování K. Mašek, věnováno Ignátu Herrmannovi, vyd. F. Topič, Praha, 1909, pův. brož, 97s., velmi dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

sign. mědiryt F. Tichý ve frontispisu, vyd. V. Pour, Praha, 1939, XIII. svazek Pourovy edice, ex.: 68/100, šitý blok v obálce, 58s., dobrý stav

vyd. Pražská imaginace, svazek 282, 1. vydání, 16.9.1993, nákl. 40 výtisků, sešit, 15s., dobrý stav

7x sign. litografie H. Konstantinová, vyd. Aulos, Praha, 1993, ex.: 32/170, pův. pevná vazba, v kart. schránce, 77s., výborný stav

1996, Paseka

1988, Odeon

1993, Knižní klub

Stav: dobrý, mírně odřené okraje desek a přebalu