Téma položek aukce: Kuchařské knihy

čb. ilustrace a bar. přílohy, vyd. Jaroslav Bursík, Praha, kolem r. 1905, pův. clpl. vazba, 740+834, vazba opotřebena, popraskané a natržené hřbety, několik chybějících stran doplněno vloženými listy z pozdějšího vydání, dobře zachováno

vyd. Jaroslav Pospíšil, Praha, 1913, převazba, 469s., chybí portrét autorky ve frontispisu, lehce povolená vazba, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

pův. litografie R. Kremlička, značeno v kameni, sborník pro moderní umění, svazek II., jaro, 1921, rediguje K. Čapek, vyd. edice Aventinum, Praha, clpl. převazba, 79s., dobrý stav

vyd. Pražská imaginace, svazek 282, 1. vydání, 16.9.1993, nákl. 40 výtisků, sešit, 15s., dobrý stav

vyd. Pražská imaginace, svazek 319, 2. vydání, 5.12.1994, nákl. 40 výtisků, sešit, 11s., dobrý stav

1985, Nakladatelství dopravy a spojů

Stav: Velmi dobrý, vazba mírně ohnutá, obálka špinavá, poznámky tužkou

1994, Columbus

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, vazba odřená, na hřbetu zkosená

2003, Academia

Stav: Velmi dobrý, odřené rohy obálky