raritní vydání, vyd. SNDK, Praha, 1954, il. Nikolaj Žukov, edice Knihy odvahy a dobrodružství - KOD, č. 1, pův. brož, 352s., drobná natžení při horní i spodní části hřbetu, jinak výborný stav
rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav
10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav