Položky aukce autora: Niccoló Machiavelli 1469 - 1527

8x kolorovaných reprod. dřevorytů z vydání Terentia z r. 1499, vyd. a upr. Stanislav Neumann, Praha, 1928, ex. 1A/10, polokožená vazba, 91s., lehce opotřebeno, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

podpis autora, r. 1947, vyd. Melantrich, Praha, 1933, pův. brož s obálkou, 182s., dobrý stav

 5x perokresba V. Diviš, vyd. Stanislav Neumann, 1929, ex. 2C/300, celkem 360 výtisků, z francouzské poesie XV až XVIII století, pův. brož, ruční papír, 63s., potrhaná průsvitná obálka, dobrý stav

podpis F. Gellner, věnováno S. K. Neumannovi, r. 1903. edice Spolku literátů mladé generace Syrinx, brož, 59s., zcela rozpadlá brož

1948, Josef Hokr

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal

2013, Eskil

Stav: Velmi dobrý, lehce zvlněné okraje přebalu

2015, Leda