Položky aukce autora: Zdeněk Sklenář 1910 - 1986

2x litografie Zd. Sklenář, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1968, upr. O. Hlavsa, brož s obálkou, nestr., dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

sign. lept a komb. technika J. Slovák, obálka L. Jarcovják, text: P. Kolmačka, P. Borkovec, M. S. Stöhr, P. Petr, prosinec 1992, volné listy s reliéfní ražbou v pův. obálce, dobrý stav

podpis J. Florian, ručně kolorované zdobení kolem titl. listu, kolorovaná ochranná známky, vyd. J. Florian, Stará Říše, 1911, pův. brož, 253s., dobrý stav

podpis autora, vyd. vl. nákladem, New York, USA, 1960, pův. brož, 306s., skvrny na zadní straně, dobrý stav

1988, Československý spisovatel

2002, TORST

2001, Verlag der Kunst