Položky aukce autora: Vladimír Vokolek 1913 - 1988

podpis a věnování, r. 1973, strojopis, brož, 54s., dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

sign. lept ve frontispisu J. Mahelka, vyd. Kruh bibliofilů na Moravě, 1953, ex.: 47/100, volné šité archy v bálce, 29s., dobrý stav

soubor kreseb z z období autora působení v rakouské armádě během První světové války, kresby jsou datovány do let 1915-1918, motivem jsou portréty vojáků, výjevy z vojenského života, lazaretu, blázince, krajiny, měst, (např. Volodymyr-Volynskyi), většina kreseb signována a datována, jednotlivé kresby jsou vždy v horní části přilepeny na černý papír, velmi dobrý stav

3x sign. lept J. Walterová, vyd. Supraphon, Praha, 1971, 12. svazek edice Polyhymnia, 40. svazekl edice Lyra Pragensis, ex.: 186/200, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v obálce, 37s., výborný stav

2009,

Stav: dobrý

2004, Albatros

1947, Tělocvičná jednota Sokol

Stav: dobrý, mírné opotřebení, obálka zažloutlá