Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Příběh paní Bereniky a mistra Petra

Autor: Henri-Joseph Dulaurens 1719 - 1799

kniha vyšla v roce 1928 jako II. svazek sbírky Knížky pro potěšení, soukromý tisk vydaný S. Neumannem, ex.: 7A/10, (neprodejné výtisky), potrhaná průsvitná obálka, dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

dobový strojopis, nedatováno, clpl. vazba, 353s., dobrý stav

vzpomínková publikace k výročí nedožitých 50. narozenin V. Boudníka, ve frotispisu reprodukce grafického listu, sest. J. Hampl, V. Merhaut a L. Michálek, Praha, 1974, 200 výtisků (tento nečíslovaný), brož, velmi dobrý stav

10x sign. barevná serigrafie R. Řebec, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2012, ex. 7/100, Edice Biblos, sv. 54, volné listy v obálce, výborný stav

1970, SPN

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ušpiněn přebal

2014, BB/art

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé

Kvasnička & Hampl

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, rozvolněná vazba