Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Proluky

Autor: Bohumil Hrabal 1914 - 1997

Edice Prostor, 1988, Hradec Králové, reprodukovaný strojopis, 103s., dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

4x celostr. dřevoryty z cyklu 'Čtyři příběhy bílé a černé' a 8 menších v textu F. Kupka, vyd. Obelisk, 1969, volné archy v obálce, 29s., přiloženo PF 1969 nakl. Obelisk, podepsaní A. Hartmann, F. Šejna, J. Hamzlová, dobrý stav

pův. litografie R. Kremlička, značeno v kameni, sborník pro moderní umění, svazek II., jaro, 1921, rediguje K. Čapek, vyd. edice Aventinum, Praha, clpl. převazba, 79s., dobrý stav

vyd. I. L. Kober, Praha, 1862, Spisy výtečných českých básníků novověkých část třetí, Spisy Karla Hynka Máchy díl první, polokožená vazba, 297s., odřená vazba, dobrý stav

1957, Státní nakladatelství dětské knihy

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ošoupaná - lehce prohnutá

1997, Petrklíč

2014, Blue vision