Bibliofilská a knižní aukce (21. listopadu 2024)

Výpis položek aukce

soubor fotografií Karla Gotta z koncertů a společenkých akcí, na několika fotografiích značeno razítkem Alena Hájková, Karel Gott-Klub, Klub Karla Gotta na zadní straně, více formátů, dobrý stav

vyd. Alois Hynek, Praha, (1904), il. Věnceslav Černý, překl. G. N. Mayerhoffer, pův. nakl. clpl. vazba, restaurováno, nová předsádka, na vazbě místy neodborný zásah zelenou barvou, 519+518+475+498+690s., velmi dobrý stav

vyd. Alois Hynek, Praha, (1910), il. Věnceslav Černý, překl. G. N. Mayerhoffer, jednotná orig. převazba, plátěný hřbet se zlatou ražbou, pět svazků, v každém svazku vlastnické razítko, dobrý stav

vyd. Alois Hynek, Praha, (1907), il. Věnceslav Černý, překl. J. L. Turnovský, krásná pův. clpl. nakl. vazba, 553+532+519s., u prvního svazku odborně restaurovaný hřbet, místy oděrky na vazbě, velmi dobrý stav

vyd. Alois Hynek, Praha, (1906), il. Věnceslav Černý, překl. J. L. Turnovský, pův. nakl. clpl. vazba, 463+452+532, místy drobné zašpinění na vazbách, velmi dobrý stav

podpis autora, vyd. vl. nákladem, New York, USA, 1960, pův. brož, 306s., skvrny na zadní straně, dobrý stav

podpis autora, r. 1947, vyd. Melantrich, Praha, 1933, pův. brož s obálkou, 182s., dobrý stav

vyd. Ludvík Bradáč, Praha, 1919, 2. svazek Grolierovy knihovny, pevná polokožená vazba 180s., dobrý stav

vyd. Ludvík Bradáč, Královské Vinohrady, 1927, 3. svazek Edice 500. ex.: 53/100, pevná pergamenová vazba se zlacenou ořízkou v pouzdře. VIII+151 stran, svrchu předsádek je patrn malý flek od vody, dobrý stav

podpis J. Florian, ručně kolorované zdobení kolem titl. listu, kolorovaná ochranná známky, vyd. J. Florian, Stará Říše, 1911, pův. brož, 253s., dobrý stav

podpis s věnováním J. Florian, vyd. M. Florianová, Stará Říše, 1920, il. J. Benda, ex.: 43, pův. brož, dobrý stav

kolorovaná titl. strana, vl. nákladem J. Deml, Stará Říše, 1907, tisk F. J. Trnka, Třebíč, nákl. 300 exemplářů, pův. brož, 119s., obálka opotřebena, jinak velmi pěkný stav

6x sign. lept K. Šafář jako exlibris, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Praha, 2009, ex.: 57/130, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

14x sign. grafický list, autoři: Bauer, Cinybulk, Grmelová, Hořánek, Kaiser, Kašpar, Kavan, Klápště, Knobloch, Melan, Pilček, Rolčík, Šafář, Tomanová, soubor vyšel k 70. výroží založení Spolku sběratelů a přátel exlibris, ex.: 34/200, volné listy v obálce, dobrý stav

6x dvoubarevný sign. linoryt, exlibris, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, 1988, podpis autora, ex.: 174/200, volné listy v obálce, dobrý stav

ilustrace na titulu Kamil Lhoták, k prvému výročí smrti básníka vyd. Marie Vodičková, Olomouc, 1968, na ručním lisu ve 100 exemplářích vytiskl Alois Chvála v březnu 1968, složky volně vložené do obálky, 39s., obálka lehce vyspravena páskou, dobrý stav

3x sign. lept J. Walterová, vyd. Supraphon, Praha, 1971, 12. svazek edice Polyhymnia, 40. svazekl edice Lyra Pragensis, ex.: 186/200, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v obálce, 37s., výborný stav

návrh na vazbu H. Dostálová, vyd. A. Novák, Praha, 1921, typo. M. Kaláb, ex.: 16/ 160, zdobená celokožená vazba s ražbou a zlacením na hřbetu a předních deskách, 32s., drobná oděrka u titl. nápisu, krásný stav,

5x sign. linoryt J. Dašková, r. 1999, ex.: 1/2, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

sign. lept a komb. technika J. Slovák, obálka L. Jarcovják, text: P. Kolmačka, P. Borkovec, M. S. Stöhr, P. Petr, prosinec 1992, volné listy s reliéfní ražbou v pův. obálce, dobrý stav

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > »

24 x 42

24 x 42

24 x 42

ilustrace a úprava O. Mrkvička, vyd. S. Neumann, Praha, 1928, ex: 58/270, exlibris s púortrétem S. Neumanna pův. brož, 51s., rozpadlý knižní blok, uvolněný z obálky

erotické ilusrace, bez nakl. údajů, volné listy v obálce, dobrý stav

album válečných pohlednic, společné fotografie, portréty, válečné momentky aj., dobrý stav, album lehce opotřebeno

1999, Karolinum

Stav: výborný, velmi mírné opotřebení

1981, Kruh

1929, Melantrich