Téma položek aukce: Samizdat a Exil

podpis autora na titl. straně, vyd. Soxty-Eight Publishers, 1980, il. Jan Brychta, výtisk č. 345, páté vydání, pův. clpl. vazba s obálkou, 319s., obálka opotřebena. dobrý stav

faksimile dopisu a básně, vyd. Pražská imaginace, (1987), ve spolupráci s O. Hemerou, nákl. 50 ks., volné listy v obálce, dobrý stav

podpis autora na titl. straně, r. vzniku opisu 1974, strojopis, clpl. vazba s raženým titulem na předních deskách, 145s., dobrý stav

podpis autora na titl. straně, r. 1978, strojopis, 39s., dobrý stav

přednáška k udělení Nobelovy ceny v prosinci 1984, strojopis, sešit, dobrý stav

podpis na titl. straně, verše z let 1973 - 1979, strojopis, 44s., dobrý stav

podpis a věnování, r. 1973, strojopis, brož, 54s., dobrý stav

strojopis, příložen sign. lept Mileny Dvořákové, č. 5/10, r. 1984, 24 x 16,5, clpl. pevná vazba, dobrý stav

strojopis, verše z let 1969-1971, sešité volné listy, dobrý stav

podpis a věnování na titl. straně, r. 1985, strojopis, texty z let 1984-1985, brož, dobrý stav

strojopis, clpl. pevná vazba, bez nakl. údajů, nestr., dobrý stav

strojopis, Edice Expedice, sv. 251, r. 1987, rok přepisu 1988, clpl. pevná vazba, 163s., velmi dobrý stav

strojopis, podzim 1973, clpl. vazba, 77s., titul na hřbetu, lehce rozlepena vnitřní vazba, dobrý stav

vzpomínková publikace k výročí nedožitých 50. narozenin V. Boudníka, ve frotispisu reprodukce grafického listu, sest. J. Hampl, V. Merhaut a L. Michálek, Praha, 1974, 200 výtisků (tento nečíslovaný), brož, velmi dobrý stav

dobový strojopis, nedatováno, clpl. vazba, 353s., dobrý stav

podpis autora, leden, 1988, Paříž, pův. brož, 23s., lehce rozlepeno, dobrý stav

podpis autora, r. 1971, strojopis, volné listy, 70s., dobrý stav

48 povídek Jiřího Grossmanna a Miroslava Šimka, vázáno v plastových deskách, dobrý stav

60 volných listů, strojopis, dobrý stav

podpis autora na titl. straně, r. 1973, 120 volných listů, strojopis, perforováno na levé straně, dobrý stav

1 2 > »

24 x 42

24 x 42

24 x 42

vyd. I. L. Kober, Praha, 1862, Spisy výtečných českých básníků novověkých část třetí, Spisy Karla Hynka Máchy díl první, polokožená vazba, 297s., odřená vazba, dobrý stav

12x sign. graf. list, autoři: Hana Čápová, Josef Dudek, Daniela Havlíčková, Bedřich Housa, James Janíček, Aleš Krejča, Zdeňka Krejčová, Jaroslava Pešicová, Jiří Sozanský, Ctirad Stehlík, Pavel Sukdolák, Karel Vodák, listy opatřeny slepotiskovým razítkem Lyry Pragensis, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1992, ex.: 62/200, volně vložené listy v sametovém přebalu, titulní list mírně zašpiněn, graf. listy v dobré stavu

3x dvoubarevná litografie A. Born, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1999, podpisy tvůrců v tiráži, podpis a věnování na titl. straně, ex.: 7/600, pův. brož, dobrý stav

2007,

Stav: dobrý - opotřebeno - místy lehce ušpiněno

1982, 68 publishers

Stav: dobrý, opotřebeno, rozlepena vazba

2007, Svojtka & Co.