Bibliofilská a knižní aukce (21. listopadu 2024)

Výpis položek aukce

podpis Josef Čapek a Karel Čapek, vyd. Fr. Borový, Praha, 1916, pův. brož, 123s., stopy od polití, lehce rozmazaný podpis J. Č., dobrý stav

400,- aukce

3x sign. linoryt J. Tišnovský, podpis P. Bezruč, vyd. J. Tišnovský jako soukromý tisk, Brno, 1935, ex.: 46/70, složky volně vložené do obálky, 19s., velmi dobrý stav

sign. mezzotinta ve frontispisu M. Moucha, vyd. SČB, Praha, 2019, ex. 79/120, papír Modigliani bianco, pův. brož s ob., 29s., velmi dobrý stav

sign. dřevořez ve frontispisu J. Zeithamml, vyd. SČB, Praha, 2017, ex. 258/300, pův. brož s ob., 37s., velmi dobrý stav

1x sign. vernis mou ve frontispisu L. Raškovová, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 2016, ex. 146/160, pův. brož v obálce, 32s., výborný stav

10x sign. barevná serigrafie R. Řebec, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2012, ex. 7/100, Edice Biblos, sv. 54, volné listy v obálce, výborný stav

orig. kresba C. Bouda, podpis, r. 1963 vyd. SNDK, Praha, 1956, pův. clpl. vazba s obálkou, 99s., dobrý stav

orig. kresba želvy O. Janeček, podpis, vyd. SNDK, Praha, 1959, pův. pevná vazba, 130s., dobrý stav

podpis autora na titl. straně, r. vzniku opisu 1974, strojopis, clpl. vazba s raženým titulem na předních deskách, 145s., dobrý stav

podpis autora na titl. straně, r. 1978, strojopis, 39s., dobrý stav

přednáška k udělení Nobelovy ceny v prosinci 1984, strojopis, sešit, dobrý stav

podpis na titl. straně, verše z let 1973 - 1979, strojopis, 44s., dobrý stav

podpis a věnování, r. 1973, strojopis, brož, 54s., dobrý stav

strojopis, příložen sign. lept Mileny Dvořákové, č. 5/10, r. 1984, 24 x 16,5, clpl. pevná vazba, dobrý stav

strojopis, verše z let 1969-1971, sešité volné listy, dobrý stav

podpis a věnování na titl. straně, r. 1985, strojopis, texty z let 1984-1985, brož, dobrý stav

strojopis, clpl. pevná vazba, bez nakl. údajů, nestr., dobrý stav

strojopis, Edice Expedice, sv. 251, r. 1987, rok přepisu 1988, clpl. pevná vazba, 163s., velmi dobrý stav

strojopis, podzim 1973, clpl. vazba, 77s., titul na hřbetu, lehce rozlepena vnitřní vazba, dobrý stav

vzpomínková publikace k výročí nedožitých 50. narozenin V. Boudníka, ve frotispisu reprodukce grafického listu, sest. J. Hampl, V. Merhaut a L. Michálek, Praha, 1974, 200 výtisků (tento nečíslovaný), brož, velmi dobrý stav

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > »

24 x 42

24 x 42

24 x 42

soubor fotografií Karla Gotta z koncertů a společenkých akcí, na několika fotografiích značeno razítkem Alena Hájková, Karel Gott-Klub, Klub Karla Gotta na zadní straně, více formátů, dobrý stav

nekompletní, vyd. Komenium, Praha 1949, vše značeno v tisku Josef Čapek, obálka opotřebena, dobrý stav

album válečných pohlednic, společné fotografie, portréty, válečné momentky aj., dobrý stav, album lehce opotřebeno

1916, Verlag von Rich. Bong

1994, Mht

Stav: Velmi dobrý

1973, Nakladatelství dopravy a spojů

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno a odřeno